0322 454 00 62

GÜNEY EGE

GÜNEY EGE

GÜNEY EGE

 

(Fethiye-Marmaris-Bodrum-Pamukkale)

 

 

 

FETHİYE, HİSARÖNÜ, ÖLÜDENİZ, DALYAN, İZ TUZU PLAJI, GÖKOVA, KLEOPATRA PLAJI, AZMAK ÇAYI, MARMARİS, BODRUM KALESİ, BODRUM BARLAR SOKAĞI, TÜRK BÜKÜ, TURGUTREİS, GÜMÜŞLÜK KOYU, PAMUKKALE, HİERAPOLİS ANTİK KENTİ

 

 

 

1. Gün: ADANA - KONYA - FETHİYE

Saat 19.30’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 20.00’da Pozantı – Ereğli – Konya – Akseki – Manavgat yol güzergâhından Saklıkent’e hareket ediyoruz.

 

2. Gün: SAKLIKENT - YAKAPARK - EŞEN ÇAYI - PATARA PLAJI - ÖLÜDENİZ

Sabah Saklıkent’e varış. Su ve doğanın ferahlığını yaşayarak  alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından plaj çantamızla birlikte Saklıkent’e gidiyoruz. Buz gibi Eşen Çayı’nın oluşturduğu Saklıkent’te Kanyon yürüyüşümüzü yaptıktan sonra Patara Plajına gidiyoruz. Koruma altındaki eşsiz plajlarımızdan olan Patara’da vereceğimiz serbest zaman sonrasındaBabadağı’nın eteklerinde yemyeşil çam ormanları ile çevrili turkuaz denizin ve çam ağaçlarının çevrelendiği Ölüdeniz’de yüzme molamızın sonrasında Konaklama yapacağımız otele yerleşme ve akşam yemeğimizin ardından turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

 

3. Gün: DALYAN - İZ TUZU PLAJI - KRAL KAYA MEZARLARI - MARMARİS

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’da bizi bekleyen teknemize binip öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gördükten sonra İz Tuzu Plajında serbest zaman veriyoruz. Muhteşem güzellikte ki sahilde deniz keyfimizin ardından teknemizle Dalyan’a dönüş ve otobüsümüzle Marmaris’e hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından konaklama yapacağımız  Otel’e varış. Odalara yerleştikten sonra akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence.

 

4. Gün: GÖKOVA TEKNE TURU - AZMAK ÇAYI - KLEOPATRA PLAJI - İNCE KUM - LACİVERT KOY

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Gökova’ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayında berrak su içerisinde seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Azmak Başı tekne turumuzun ardından yine Gökova’da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova’da bizi bekleyen otobüsümüzle tekrar Marmaris’e dönüş, otelde akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence.

 

5. Gün: BODRUM - TURGUTREİS - GÜMÜŞLÜK - TÜRKBÜKÜ - BARLAR SOKAĞI

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00 da Bodrum’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından varacağımız Bodrum’da Türkbükü’ne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz plaj – yüzme molası sonrasında Turgutreis ÇarşısıGümüşlük Koyu gezilerimizi yapıp konaklayacağımız otele varış ve dinlenme. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrasında Bodrum Barlar Sokağına gidiyoruz. Eğlencemizin ardından geç saatte otele dönüş ve dinlenme.

 

6. Gün: GÜMBET - TEKNE TURU - KARGI PLAJI - DALGIÇ KOYU - LADY BEACH - ADABOĞAZI

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Gümbet’e hareket ediyoruz. Burada bizi bekleyen teknemizle Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Kargı(Deve Plajı), Adaboğazı, Dalgıç Koyu veya Lady Beach yüzme molalarımızı veriyoruz. . Tekne turu sonunda Gümbet Merkez’de Serbest zaman ve  otelimize hareket.  otele varış ve dinlenme. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrasında Bodrum Barlar Sokağına gidiyoruz. Eğlencemizin ardından geç saatte otele dönüş ve dinlenme.

 

7. Gün: BODRUM - DENİZLİ - PAMUKKALE - HİERAPOLİS - DİNAR - KONYA - ADANA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Denizli’ye hareket. Denizli’de Pamukkale ve Hierapolis Antik Kenti gezilerimizi yapıp Adana’ya hareket ediyoruz. Dinar – Çay – Konya yol üzeri sabah Adana’ya varış. Bir başka turda görüşmek üzere…DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

* LÜKS TURİZM OTOBÜSÜ İLE ULAŞIM

* 1. GÜN  KAHVALTI

* MARMARİS 4*SESİN OTELDE 3 GECE KONAKLAMA

* BODRUM  ATRİUM OTELDE 2 GECE KONAKLAMA

* OTELLERDE 5 AÇIK BÜFE KAHVALTI

* OTELLERDE 5 AÇIKBÜFE AKŞAM YEMEĞİ

* DALYAN – İZTUZU PLAJI TEKNE TURU

* SEYAHAT VE SAĞLIK SİGORTASI

* REHBERLİK HİZMETİ

* OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR;

 

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER

* PLAJ VE MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ

* GÖKOVA – AZMAK ÇAYI YEMEKLİ TEKNE TURU 

* BODRUM TEKNE TURU1100 TL